دنیای خیال انگیز من

دنیای خیال انگیز من، منتشر شد. این مجموعه چهارجلدی، به صورت دوزبانه (فارسی-انگلیسی) به بازار عرضه شده است.

 

 

مجموعه‌ی کتاب‌های «دنیای خیال‌انگیز من»، توسط کودکان و نوجوانان حاشیه‌ی شهر تهران که تحت پوشش موسسه‌ی خیریه‌ی مردمی امام علی علیه السلام هستند، نوشته و تصویرگری شده‌اند. 

این کودکان در مدت دوازده جلسه در کارگاههایی با عنوان «خلق کتاب» حضور یافته‌اند و با تسهیل‌گریِ یک مربی به داستان‌گویی و تصویرگری برای صفحه‌های کتاب خود دست زده‌اند.

در طول کارگاه، برای آنها فضایی خلاقانه و سرگرم‌کننده ایجاد شده تا بتوانند آزادانه داستان بگویند و برای آن تصویرگری کنند، داستان‌هایی که بر اساس نتایج این تحقیق، اغلب برگرفته از آرزوها و رؤیاهایشان بوده است.

در نهایت، کتاب پیشِ رو، دیدگاه شخصی و تجربه‌های کودکانه‌ی آنها نسبت به موضوع مورد نظرشان را بازتاب می‌دهد. یکی از اهداف و ضرورت‌های شکل‌گیری پروژه‌ی «خلق کتاب» این است که با آموزش‌دادن غیرمستقیمِ شیوه‌های روایتگری به کودکان، بر اعتماد به‌نفس، قدرت تفکر، تمرکز، رشدِ شناختی، قدرت بیان، خودکنترلی و خلاقیت آنها تأثیر مثبتی گذاشته شود.

  این کتاب‌ها می‌توانند منبعی ارزشمند از اطلاعات روان‌شناختی و جامعه‌شناسی از کودکان برای علاقه‌مندان باشند. به‌علاوه، پیش از شروع هر داستان پاره‌ای توضیحات درباره‌ی ویژگی‌های آن داده شده که امید است مورد توجه دوست‌دارانِ هنر کودکان قرار گیرد.

 

تمامی عوائد حاصل از فروش این کتابها به خود این کودکان تعلق می گیرد.

قیمت هر عنوان کتاب: 15 هزار تومان

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر از راههای زیر تماس بگیرید:

تهران و كرج
02177942076
02632772550
09125355156


@vartapub